Rachunkowość Budżetowa nr 15/16 / 2017 z 2017-08-05

dodaj do notatnika < [11 / 24] >

Podatki

Jak wykazywać kwoty stanowiące zwrot kosztów dojazdu członka komisji wyborczej do siedziby komisji

Czy zwrot kosztów dojazdu członka komisji wyborczej do siedziby komisji (lokal wyborczy znajduje się poza miejscem zamieszkania) należy wykazać w informacji PIT-R, jeżeli tak, to w jakiej pozycji? Czy podlega zwolnieniu na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 16 lit. b czy 17 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych? Tak, kwoty stanowiące zwrot kosztów dojazdu członka komisji wyborczej do siedziby komisji należy wykazywać w informacji PIT-R. To, w której pozycji należy wykazywać te kwoty, zależy od decyzji płatnika w...
Konkurs