Rachunkowość Budżetowa nr 1 / 2018 z 2018-01-05

dodaj do notatnika < [10 / 18] >

RIO wyjaśnia

RIO wyjaśnia

Opłata za parkowanie w strefie płatnego parkowania Czy można pobierać odsetki od nieterminowo uregulowanych opłat dodatkowych od opłaty za parkowanie samochodu w strefie płatnego parkowania?   Ustawa z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych w art. 40d ust. 1 nie wskazuje, by można było pobierać odsetki od nieterminowo